SAMENSTELLING INTERCLUBPLOEGEN

Heren 3 (zondag 10:00)

Aelderman Nils

Cortvriendt Paul

De Smedt Frederik

De Mey Dieter

D'Haene Tim (C)

Segers Hans

Van De Voorde Wout

Van Doorslaer Koen

Link naar poulefase: klik HIER

Heren 5 (zondag 13:00)

Cortvriendt Mathieu

Didier Arne

Heirwegh Jens (C)

Lardenoit Nicolas

 

Link naar poulefase: klik HIER

Dames 7 (zaterdag 14:00)

Bogaert Yasmine (C)

Braeckman Tina

Emmery Imke

Tetaert Britt

Van Damme Lara

Verhelst Marilyn

Link naar poulefase: klik HIER

Dames 25-2 (zondag 14:00)

Bolle Ellen

De Cuyper Liesbeth

Murre Anniek (C)

Van Assel Daisy

Van De Walle Anouchka

Wauters Femke

Link naar poulefase: klik HIER

Heren 25-7 (zaterdag 14:00)

Dieleman Tony

Dierick Bart

Helderweirt Kim (C)

Van Cleemputte Joey

Vandeperre Maarten

Vandeperre Pieter

Van Den Meersschaut Sven

Link naar poulefase: klik HIER

Dames 25-3 (zondag 14:00)

Alliet Orphee

De Mee Lieve

Hoornaert Lisa

Scheir Sara (C)

Van De Voorde Hanne

Van Doorslaer Karen

Vereecke Elke

Link naar poulefase: klik HIER

Heren 45-2 (zaterdag 14:00)

Baecke Jurgen

Cerpentier Rino (C)

Roegiers Pedro

Serie Tom

Van De Voorde Peter

Van Parys Bart

Vereecken Peter

Link naar eindronde: klik HIER

Heren 45-5 (zaterdag 14:00)

Smet Eddy

Van Koeckhoven Ronny (C)

Van De Weghe Pol

Van Heyghen Jean-Pierre

Van Vossel Bert

Vereecke Frank

Link naar poulefase: klik HIER

Dubbel Heren 60-3 (dinsdag 14:00)

Burggraeve Rony

Buyle Aimé

De Witte Daniel

Flamand Pierre

Van Kwikkelberghe Marcel

Van Vooren Raf

Vereecke Frank (C)

Link naar poulefase: klik HIER

Jongens U15-4 (zaterdag 9:30) 

Courtens Thibaut

Dayers Tuur (C)

Link naar poulefase: klik HIER

Dames 25-5 (zondag 14:00)

Bruyere Stephanie

Claeys Carine

De Wilde Karen

Driessens Kristin

Hamerlinck Linda (C)

Hellemans Katia 

Keghels Claudia

Lammens Elien

Smet Nancy

Van Overmeire Sophie

Link naar poulefase: klik HIER

Dames 45-3 (zondag 14:00)

Buysse Francine

De Meester Ann

De Vos Myriam

D'Heer Katrien

Matthys Hilde (C)

Strubbe Liliane

Thys Conny

Link naar poulefase: klik HIER

Dubbel Dames 50-3 (dinsdag 14:00)

Kox  Tilly (C)

Matthys Hilde

Naudts Maria

Simoens Linda

Tack Claudine

Thys Conny

Link naar poulefase: klik HIER

Jongens U17-4 (zondag 10:00)

De Backer Arno (C)

Didier Axel

Ongena Berre

Link naar poulefase: klik HIER