top of page

SAMENSTELLING INTERCLUBPLOEGEN
TENNIS VOORJAAR 2023

VRIJDAG 19:00

Heren P100A (250-500)

De Beule Jurgen

de Vrieze Danny

Dieleman Tony

Haegeman Johan

Van de Weghe Pol (c)

Willems Dirk

Link naar poulefase: volgt later

Heren P100B (250-500)

De Vliegher Olivier

Fiers Jonas (c)

Pinoy Tibo

Van Assel Yarni

Van Nieuland Branko

Verstraete Niels

Wielandt Jonas

Link naar poulefase: volgt later

Heren P100 C (250-500)

De Coninck Lorenzo

D'Haenens Pieter-Jan

Didier Arne

Dierick Bart

Heyman Sonny

Raes Dimitri (c)

Van Audenaerde Navajo

Link naar poulefase: volgt later

ZATERDAG 10:00

Heren P300A (900-1300)

Bogaert Ennio

Denolf Pascal (c)

Mestdagh Tom

Van den Brande David

Verhulst Frederik

Verstraete Andy

Link naar poulefase: volgt later

Heren P300B (900-1300)

De Smedt Frederik

Destaercke Claudio

Destaercke Lorenzo

Lardenoit Nicolas

Pandelaers Michael (c)

Van Kenhove Nick

Link naar poulefase: volgt later

Heren P300C (900-1300)

Buyse Djamal

Callaert Renaat

Creve Bart

D'hondt Koen

Haegeman Daniel (c)

Van Goethem Tom

Van Himme Daan

 

Link naar poulefase: volgt later

ZATERDAG 14:00

Heren P200A (500-900)

Colman Eddy (c)

Cottem Thomas

Geers Joeri

Van Damme Frank

Van Delsen Dimitri

Van Hecke Geert

Link naar poulefase: volgt later

Heren P200B (500-900)

Colombeen Wesley

De la Ruelle Cédric

Helderweirt Kim (c)

Heyman Sonny

Pardo Bart

Pauwels Mathieu

Link naar poulefase: volgt later

Heren P200C (500-900)

Coppens Jan (c)

Dubois Matthias

Van de Voorde Peter

Van den Bunder Carlo

Vercruysse Colin

Willemyns David

Link naar poulefase: volgt later

Heren P200D (500-900)

Bauwens Milan

Cerpentier Brecht (c)

De Smet Maxime

Verweire Jens

Link naar poulefase: volgt later

ZATERDAG 17:00 

Heren P400A (1300-1700)

Baecke Jurgen 

Cerpentier Rino (c)

Roegiers Pedro

Van Gelderen Frederick

Van Parys Bart

Vereecken Peter

Link naar poulefase: volgt later

Heren P400B (1300-1700)

D'Haene Tim (c)

Dhooge Yannick

Lefevre Michiel

Van Doorslaer Koen

Van Kenhove Yannick

Van Laere Juanito

Link naar poulefase: volgt later

ZONDAG 09:30 (start tussen 9u & 12u)

Dames P50A (200-250)

De Baets Lise

Noben Mari

Reyntens Kathy

Van Bouchaute Lore (c)

Versyp Charis

Vyncke Seline

Link naar poulefase: volgt later

Dames P50B (200-250)

Hanssens Kelly

Helskens Sofie

Massé Gaëlle

Temmerman Nancy

Van de Weghe Mieke (c)

Vervaet Nadine

Waegenaar Charlotte

Link naar de poulefase: volgt later

Dames P50C (200-250)

De Vos Joke

De Vreese Ines (c)

Moyaert Ann

Serie Sabine

Van Kwikkelberghe Marjan

Link naar de poulefase: volgt later

Dames P200A (500-900)

De Mee Lieve

Moens Kjenta

Scheir Sara (c)

Van de Voorde Hanne

Van Doorslaer Karen

Vereecke Elke

Link naar de poulefase: volgt later

Dames P200B (500-900)

Francque Ann

Gilson Anne-Sophie

Helderweirt Carmela

Latul Alysia

Van de Velde Ellen (c)

Van de Velde Ruth

Link naar de poulefase: volgt later

ZONDAG 13:00 (start tussen 12u & 15u)

Dames P100 (250-500)

Blanckaert Nele

De Cuyper Dorothy

Lambrecht Leonie

Querter Kathleen

Sarasin Sandra (c)

Truwant Vicky

Van Haecke Severine

Link naar de poulefase: volgt later

Dames P300 (900-1300)

Alliet Orphee (c)

Burggraeve Sindy

Cerpentier Lotte

Van Bastelaere Anke

Webber Siân 

Link naar de poulefase: volgt later

bottom of page