THUISWEDSTRIJDEN

DONDERDAG 23 APRIL

HEREN 65 | 14u00 | TCW - T.C. LOGAN | Etienne

ZATERDAG 25 APRIL

MEISJES U13 4D | 09u30 | TCW - V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A | Jaane

JONGENS U13 4D | 09u30 | TCW - T.H.C. INDIANA B | Tuur

JONGENS U13 1D | 10u00 | TCW - T.C. BECKHAND | Joppe

JONGENS U15 4C | 09u30 | TCW A - T.C. OUDENAARDE C | Axel

HEREN 35 6B | 14u00 | TCW - T.C. 'T LOBBEKE | Ronny

ZONDAG 26 APRIL

JONGENS U17 | 10u00 | TCW - T.C. HOF TER BURST | Arne

HEREN 3B | 10u00 | TCW - V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A | Tim

HEREN 4B | 10u00 | TCW - T.C. 'T LOBBEKE | Brecht

DAMES 25 2A | 14u00 | TCW - T.C. VLASKIA | Ellen 

VRIJDAG 1 MEI

JONGENS U13 4D | 09u30 | TCW - T.C. MOERBEKE | Tuur

JONGENS U15 4C | 09u30 | TCW A - TS KENTA | Axel

JONGENS U15 4F | 09u30 | TCW B - T.C. DENDERLEEUW | Piet 

MEISJES U17 4C | 10u00 | TCW - T.C. OUDENAARDE A | Britt

ZATERDAG 2 MEI

MEISJES U13 4D | 09u30 | TCW - T.C. ZAFFELARE | Jaane 

MEISJES U15 4A | 09u30 | TCW - T.C. MERELBEKE | Ibele

DAMES 6A | 14u00 | TCW - T.C. EEKLO | Yasmin

ZONDAG 3 MEI

JONGENS U17 | 10u00 | TCW - VZW TC STERRENBOS | Arne

HEREN 3B | 10u00 | TCW - KANGAROOS AALSTERSE T.C. | Tim

HEREN 4B | 10u00 | TCW - HAAGSE TENNISHOEK | Brecht

HEREN 7A | 13u00 | TCW - G.T.C. GAVERE A | Joost

DINSDAG 5 MEI

DUBBEL HEREN 60 | 14u00 | TCW - T.C. ORBIS | Frank

WOENSDAG 6 MEI

JONGENS U11 3A | 15u00 | TCW - T.C. NOBEL | Miel

ZATERDAG 9 MEI

JONGENS U13 1D | 10u00 | TCW - T.C. HOF TER BURST | Joppe

JONGENS U13 4D | 09u30 | TCW - KON.DEINZE T.C. | Tuur

JONGENS U15 4C | 09u30| TCW A - T.C. FOR EVER | Axel

JONGENS U15 4F | 09u30 | TCW B - TENNISCLUB PARK RONSE | Piet 

DAMES 5A | 14u00 | TCW - T.C. ERTVELDE | Elke

HEREN 35 6B | 14u00 | TCW - T.C. BRAKEL | Ronny

HEREN 45 3A | 14u00 | TCW - TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE | Etienne

ZONDAG 10 MEI

MEISJES U17 4C | 10u00 | TCW - T.C. De Krijte | Britt

DAMES 35 2A | 14u00 | TCW - T.C. DE ZILVEREN KLOMP | Caroline

DAMES 35 3C | 14u00 | TCW - TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE | Linda

DAMES 45 3A | 14u00 | TCW - T.C. ZAFFELARE | Hilde

DINSDAG 12 MEI

DUBBEL DAMES 50 | 14u | TCW - T.C. DE PINTE | Tilly

ZATERDAG 16 MEI

MEISJES U13 4D | 09u30 | TCW - T.C. 'T LOBBEKE | Jaane 

MEISJES U15 4A | 09u30 | TCW - T.C. DENDERLEEUW | Lore

JONGENS U13 1D | 10u00 | TCW - T.C. TOBIAS | Joppe

DAMES 6A | 14u00 | TCW - TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE | Yasmin

ZONDAG 17 MEI

HEREN 3B | 10u00 | TCW - V.Z.W. T.C. EVERGEM | Tim

HEREN 7A | 13u00 | TCW - KON. DEINZE B | Joost 

DAMES 25 2A | 14u00 | TCW - TENNIS 'T BROEKSKEN | Ellen

DINSDAG 19 MEI

DUBBEL HEREN 60 | 14u00 | TCW - T.C. EVERGEM B | Frank

WOENSDAG 20 MEI

JONGENS U11 3A | 15u00 | TCW - TENNISCLUB PARK RONSE | Miel

ZATERDAG 23 MEI

HEREN 35 6B | 14u00 | TCW - VZW TC STERRENBOS | Ronny

ZONDAG 24 MEI

DAMES 35 2A | 14u00 | TCW - TENNISCLUB PARK RONSE | Caroline

DAMES 35 3C | 14u00 | TCW - T.C. BRAKEL | Linda

DAMES 45 3A | 14u00 | TCW - T.C. HERZELE | Hilde

ZATERDAG 30 MEI

DAMES 5A | 14u00 | TCW - T.C. ZOTTEGEM B | Elke

HEREN 25 6A | 14u00 | TCW - T.C. SOKS | Kim

HEREN 45 3A | 14u00 | TCW - TC ORBIS | Etienne

HEREN 45 4A | 14u00 | TCW - TC CHEMINOTS ST GHISLAIN | Rino

DINSDAG 2 JUNI

DUBBEL DAMES 50 | 14u | TCW - T.C. REINAERT | Tilly

WOENSDAG 3 JUNI

JONGENS U11 3A | 15u00 | TCW - T.C. LAEREVELD | Miel

ZONDAG 7 JUNI

DAMES 25 2A | 14u00 | TCW - T.C.PLAYERS A | Ellen

ZATERDAG 13 JUNI

HEREN 45 3A | 14u00 | TCW - KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE | Etienne

HEREN 45 4A | 14u00 | TCW - T.C. BRAINE-LE-CHATEAU | Rino

ZATERDAG 20 JUNI

HEREN 25 6A | 14u00 | TCW - T.H.C. INDIANA | Kim

HEREN 45 4A | 14u00 | TCW - TC MOL | Rino

ZONDAG 21 JUNI

DAMES 45 3A | 14u00 | TCW - T.C. HOF TER BURST | Hilde

Openingsuren

MA - VRIJ: VANAF 17.30 UUR

ZA - ZON: 10 TOT 13 UUR

Adres

MELKERIJSTRAAT 39E

9185 WACHTEBEKE

Contact

tcwachtebeke@telenet.be

09/345.08.15

Let's get social

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

COPYRIGHT © 2018 TCWACHTEBEKE.BE