THUISWEDSTRIJDEN VOORJAAR INTERCLUB

ZONDAG 24 APRIL

 

13u HEREN (4 spelers) 5 / 61-95ptn   |     T.C. WACHTEBEKE A   |   T.C. OOSTAKKER A

14u DAMES 25 3 / 36-75ptn   |     T.C. WACHTEBEKE A   |   T.C. STEKENE A

 

ZATERDAG 30 APRIL

 9u30 JONGENS U15 4 / 6-10ptn      |   T.C. WACHTEBEKE A    |     T.C. NOBEL C

14u DAMES 7 / 12-25ptn     |     T.C. WACHTEBEKE A     |    VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A

14u HEREN 45 2 / 141-210 ptn    |    T.C. WACHTEBEKE A     |   K.G. WITTE BEER A

ZONDAG 01 MEI

 10u HEREN (4 spelers) 3 / 141-200ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. STEKENE A

 14u DAMES 25 5 / 12-20ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. DE ZILVEREN KLOMP A

 14u DAMES 45 3 / 12-40ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. HERZELE A

DINSDAG 03 MEI

 14u DUBBEL DAMES 50 3 / 12-40  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. STEKENE A

ZATERDAG 07 MEI

 9u30 JONGENS U15 4 / 6-10ptn      |   T.C. WACHTEBEKE A    |     T.C. 'T LOBBEKE A

14u HEREN 25 7 / 12-25ptn     |     T.C. WACHTEBEKE A     |    T.C. SCHELDEDREEF A

14u HEREN 45 5 / 12-35ptn     |     T.C. WACHTEBEKE A     |    T.C. PAVINOM A

ZONDAG 08 MEI

 10u JONGENS U17 4 / 6-10ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       GANTOISE B

 13u HEREN (4 spelers) 5 / 61-95ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. DUBBELOO A

 14u DAMES 25 3 / 36-75ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       REINAERT A

DINSDAG 10 MEI

 14u DUBBEL HEREN 60 3 / 12-40ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. SCHELDEDREEF A

ZATERDAG 14 MEI

 14u DAMES 7 / 12-25ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       REINAERT A

 14u HEREN 25 7 / 12-25ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. DENDERLEEUW A

 

ZONDAG 15 MEI

 10u HEREN (4 spelers) 3 / 141-200ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       DE VALLEI A

 14u DAMES 25 2 / 76-140ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. PLAYERS A

 14u DAMES 45 3 / 12-40ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. HOF TER BURST A

DINSDAG 17 MEI

 14u DUBBEL DAMES 50 3 / 12-40ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. ORBIS A

ZATERDAG 21 MEI

 14u HEREN 45 5 / 12-35  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       R.T.C. ST. NIKLAAS A

ZONDAG 22 MEI

 10u JONGENS U17 4 / 6-10ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. ELEVEN B

 14u DAMES 25 2 / 76-140ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. DE ZILVEREN KLOMP A

 14u DAMES 25 3 / 36-75ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       K.T.C. WASE A

 14u DAMES 25 5 / 12-20ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. MERELBEKE A

DINSDAG 24 MEI

 14u DUBBEL HEREN 60 3 / 12-40ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |       T.C. RACSO B

ZONDAG 12 JUNI

 14u DAMES 45 3 / 12-40ptn  |     T.C. WACHTEBEKE A  |      V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A