top of page

SAMENSTELLING INTERCLUBPLOEGEN
TENNIS VOORJAAR 2023

Heren 3 (zondag 10:00)

Aelderman Nils

D'Haene Tim (C)

Segers Hans

Van De Voorde Wout

Van Doorslaer Koen

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Heren 4 (zondag 13:00) 

Cerpentier Brecht

Cortvriendt Mathieu

Lardenoit Nicolas

Lernout Jonas (C)

Van Parys Florian

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Heren 25-6 (zondag 14:00)

Heirwegh Jens

Helderweirt Kim (C)

Van Cleemputte Joey

Vandeperre Maarten

Van Landeghem Jens

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Heren 25-7 (zondag 13:00)

Dierick Bart (C)

Ongenae Ronny

Teirlynck Kenneth

Van Den Meersschaut Sven

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Heren 35-6 (zaterdag 14:00)

Dieleman Tony

Smet Eddy

Van De Weghe Pol

Van Heyghen Jean-Pierre

Van Koeckhoven Ronny (C)

Van Vossel Bert

Vereecke Frank

Vergaert Bruno

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Heren 45-4 (zaterdag 14:00)

Baecke Jurgen (C)

Querter Luc

Serie Tom

Van Assel Guy

Van De Voorde Peter

Van Lent Marnix

Vereecken Peter

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Dubbel Heren 60-3 (dinsdag 14:00)

Buyle Aimé

Colpaert Etienne

Van Heyghen Jean-Pierre

Van Vooren Raf

Vereecke Frank (C)

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Jongens U17-4 (zondag 10:00)

Corijn Menno

Courtens Tibout

Dayers Tuur

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Jongens U13-4 (zaterdag 10:00)

D'Haene Len

Sey Mathias

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Dames 6 (zaterdag 14:00)

Borré Laurien

Burggraeve Sindy

Cerpentier Lotte

Emmery Imke

Sarasin Sandra

Scheir Sara

Van Bastelaere Anke

Webber Siân (C)

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Dames 25-2 (zondag 14:00)

Bolle Ellen (C)

De Cuyper Liesbeth

Murre Anniek

Van Assel Daisy

Van De Walle Anouchka

Wauters Femke

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Dames 25-5 (zondag 14:00)

Bruyere Stephanie

Claeys Carine

Driessens Kristin

Hamerlinck Linda (C)

Hellemans Katia 

Keghels Claudia

Lammens Elien

Smet Nancy

Van Overmeire Sophie

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Dames 45-3 (zondag 14:00)

De Meester Ann

De Vos Myriam

De Wilde Karen

D'Heer Katrien

Matthys Hilde (C)

Strubbe Liliane

Thys Conny

Link naar poulefase: volgt van zodra beschikbaar

Dubbel Dames 50-3 (dinsdag 14:00)

Kox Tilly (C)

Matthys Hilde

Naudts Maria

Simoens Linda

Tack Claudine

Thys Conny

Link naar de poulefase: volgt van zodra beschikbaar

bottom of page